BİZ KİMİZ?

2006 yılının baharında Süleyman Usta'nın iğne ile ipliği buluşturması ile üretimine başlayan iş elbisesi üreticisi Uğurlu Tekstil, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile 15 yıldır fiilen başkent Ankara'da faaliyet göstermektedir. Kumaşın ilk üretim aşaması dışında kalan bütün imalat süreçlerini entegre bir şekilde yürüten Uğurlu Tektil, 123 il ve 9 ülkeye satış yapmakta olup sadece 2018 yılında 1000'in üzerinde firmayı, 50.000 'in üzerinde işçiyi giydiren 50 kişilik büyük bir ailedir.

Uğurlu Tekstil; iş elbisesi sektörünün öncelikli olarak tercih edilen pamuk, viskon, polyester, keten, tencel, modal ve yün elyaflar başta olmak üzere pek çok kumaşı sürekli olarak denemekte ve ideal iş elbisesi formunu sağlayabilmek için ARGE çalışmalarını sürdürmekte olup sürekli olarak kendini sürekli olarak hem kendini hem sektörü domine ederek geliştirmek üzere çalışmaktadır.

Kurumsal yapısını samimiyet ve gençliğin güzel enerjisi ile perçinleyerek istikrarlı olarak hızla büyüyen ve gelişmekte olan Uğurlu Tekstil; üstün kalite politikası, operasyonel mükemmellik ve çevre dostu üretimiyle yerel ve global pazarlara eşsiz iş elbiseleri sunmaya devam etmektedir.